David

Původně pocházím z Trutnovského kraje a teď žiji v Hradci Králové. Obě místa mám moc rád. Je tam nádherná příroda a fajn lidé. Zejména příroda je pro mě velmi důležitá, protože ke mně už odmalička promlouvala o Bohu, kterého jsem tehdy vůbec neznal. A právě touha bádat o smyslu života mě dostala až k víře a následování Ježíše…

Moje práce je řízení digitální reklamy. Dávám dohromady tým profesionálů z oblasti internetové reklamy, programování a grafiky, abychom společně svým klientům dodali řešení (webovky, eshopy, aplikace či reklamu), která usnadňují život jejich zákazníkům.

Něco podobného je i moje role v projektu HledamBoha.cz, v němž mám na starosti online strategie. Věřím, že nabízí velkou příležitost zasáhnout obrovské spektrum lidí napříč generacemi, zájmy, postoji, vzděláním a názory.

Jinak také už tři roky bloguji. Běhám. Jsem aktivně zapojen do modlitebního týmu, služby a misie našeho křesťanského společenství.

Pokud bych měl jedinou šanci něco říct člověku, co tohle čte poprvé a naposled, pak by to byly následující řádky:

„Hledej Boha… Za každou cenu poznej, kdo je Ježíš Kristus a co pro něj znamenáš přímo Ty. Zná tě dokonale a ať si v životě „pokonil“ cokoliv, On ti odpouští a vše už zaplatil na kříži. Jsi svobodný žít nový život s Bohem. Rozhodni o své budoucnosti, než naposledy vydechneš!“

Užij si čtení!

David

david@hledamboha.cz