HledamBoha.cz

HledamBoha.cz se snaží být místem, kde můžeš hledat. Možná s námi nebudeš souhlasit a my možná nebudeme souhlasit s tebou. Přesto chceme, aby HledamBoha.cz bylo místem, kde budou probíhat smysluplné rozhovory a kde můžeš hledat a nacházet odpovědi na svoje životní otázky.

HledamBoha.cz běží v ČR už víc než tři roky. Naší základnou je webová stránka www.hledamboha.cz. Najdete zde videa, příběhy lidí, kteří poznali Boha, a další obsah. Také máme na starosti platformu pro online kurzy s názvem Codex, kde najdete kurz PročJežíš?, který představuje základy křesťanství. Dále spravujeme web MyStory.me kde křesťané z celého světa sdílejí svoje příběhy a mají možnost jeden druhého kontaktovat, inspirovat se či se dozvědět o konkrétním příběhu více.

Snažíme si zakládat na tom, aby výše uvedené stránky nesloužily pouze k pasivnímu prohlížení, ale abyste nám skrze HledamBoha.cz mohli napsat a dostat se do bezprostředního kontaktu s některým z našich  „e-koučů“, kteří budou odpovídat na vaše otázky. Zároveň se nám můžete svěřit se svými problémy, se situací, jež aktuálně prožíváte – zaručujeme maximální diskrétnost a snažíme se být nápomocni při řešení problémů a životního hledání, jak jen to půjde!

Nedává ti to smysl-