The Change

Jmenuju se Ludmila Andršová a asi před rokem a půl jsem si založila blog s názvem Speshl. Jeden z důvodů byl, že ráda sdílím fotky, myšlenky a zážitky a druhý byl ten, že se mi asi před čtyřmi roky zásadně změnil život a já měla touhu o tom lidem říct.

Začala jsem psát a sdílet a za krátkou chvíli se lidi začali ptát: „Jak se To vlastně stalo, že se Ti změnil život? Znáš i jiný holky, který prožily takovou změnu?…“.  Vyprávěla jsem svůj příběh každému, kdo se zeptal a taky jsem vyprávěla o kamarádkách a známých, které prožily něco podobného. Vypisovat/vyprávět příběh každému jednotlivě bylo často vyčerpávající a zdlouhavé. Tak jsem začala přemýšlet, jak to udělat jednodušší, až mě napadlo, udělat na blogu takový mini projekt.

12177401_10207345841662852_251002011_o

Projekt jsem pojmenovala „The Change“ (změna). Natočila jsem sama sebe na video, delší verzi příběhu jsem napsala a hodila na blog. A k mému překvapení, to lidi zajímalo! Po oslovení pár kamarádek jsem s každou z nich natočila video s jejich příběhem a postupně dávala na blog. Nejsem největší odborník na videa, ale s každým jedním se můžu zlepšovat. Naštěstí kamarádek s takovou změnou v mým životě přibývá a tím pádem mohou přibývat i nové díly The Change.

Aby toho nebylo málo, nedávno jsem narazila na portál MyStory.me a zjistila jsem, že někdo už dřív dostal podobný nápad. Jde o portál plný podobných příběhů, jako je ten můj. Pokud máte vy svůj příběh, který chcete sdílet, nebojte se ho sdílet právě tady. Stačí kontaktovat Honzu.

Každopádně to je ode mě vše, přeju Vám krásný den a doufám, že se Vám The Change bude líbít!

S láskou

L.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *